Kadry fundacji

Ewa Pszczoła - Założycielka fundacji "Zmiany". Jest osobą niewidomą i niepełnosprawną ruchowo . Z wykształcenia dyplomowana pielęgniarka, dziś spełnia się zawodowo jako masażystka i rehabilitantka - Od wielu lat pomaga niepełnosprawnym i ich rodzinom w codziennym życiu.
W 2010 założyła fundację, która daje im wsparcie w każdej dziedzinie życia.Pomaga potrzebującym w zakresie leczenia, rehabilitacji i aktywizacji zawodowej .

Krzysztof Wichmann

Krzysztof Wichmann – Sekretarz Zarządu. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia podyplomowe na kierunku zarządzanie projektami finansowanymi ze środków Unii Europejskiej. Od dziesięciu lat działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, pracując m. in. jako doradca zawodowy.

Karin Godziniec – psycholog, trener. Jest także wykładowcą akademickim. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy jako psycholog kliniczny. Jest założycielem Psychologicznego Ośrodka Lecznictwa, Rehabilitacji i Psychoedukacji. Pracowała jako wykładowca akademicki na Uniwersytecie Gdańskim, Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej oraz na Ateneum – Szkole Wyższej, gdzie do dziś prowadzi zajęcia ze studentami.
Dla Centrostalu oraz Banku Komunalnego poprowadziła szereg szkoleń miękkich, z zakresu komunikacji, sprzedaży, negocjacji oraz wywierania wpływu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Osób Dotkniętych Chorobą Alzheimera oraz Kobiet z Chorobą Nowotworową. Wspiera również Stowarzyszenie Osób Głuchych i Głuchoniemych. Swoje doświadczenie zdobywała także w pracy jako psycholog na szpitalnych oddziałach rehabilitacji kardiologicznej. W swojej karierze przebyła szereg kursów i szkoleń dotyczących hipnozy i terapii hipnotycznej.
Swoje kwalifikacje podnosiła współpracując z Pracownią Testów Psychologicznych Towarzystwa Psychologicznego , a także pracując na oddziale neuropsychologicznym w klinice Gemelli w Rzymie. Brała udział w wielu sympozjach dotyczących kardiologii i pracy z pacjentami z chorobą serca. Była uczestnikiem szeregu szkoleń w Centrum Onkologii w Krakowie na temat pomocy psychologicznej dla osób z chorobami nowotworowymi.
Posiada Certyfikat Mass Casualty Incident Management organizowanego przez Ministerstwo Spraw zagranicznych Izraela we współpracy z Ambasadą Izraela w Polsce. Brała również udział w programie Regionalnej Szkoły Dialogu Społecznego, ustawicznej edukacji w krajach Unii Europejskiej Leonardo Da Vinci organizowanego przez Berufliche Fortbildungszentren der Bayerischen Wirtschaft i Netherlands Management Cooperation Programme (NMCP).

Krystyna Krajeńska

Krystyna Krajeńska – Asystent Osoby Niepełnosprawnej. Jest dyplomowaną pielęgniarką, specjalizującą się w zakresie medycyny pracy. Wieloletnie doświadczenie zawodowe łączy z aktywnym wspieraniem Stowarzyszenia Amazonek Gdyńskich.

Jerzy Wokciech Sądej

Jerzy Wojciech Sądej – Specjalista ds. Organizacji Pracy. Od 2009 roku jest osobą niepełnosprawną ruchowo. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Swoje kwalifikacje podnosił jako słuchacz na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Doświadczenie zdobywał pracując w przemyśle stoczniowym, a także Polskiej oraz międzynarodowej Marynarce Handlowej.

LOGO Bazy map200x149

Odsłon artykułów: